Największy wybór drzwi DRE w Krakowie!

Firma DRE to renomowany polski producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Jeśli potrzebujecie drzwi, które spełnią rygorystyczne wymogi techniczne, wpasują się w niepowtarzalny styl mieszkania lub domu, a przy tym nie zrujnują portfela, to Wasze poszukiwania właśnie dobiegły końca. Drzwi DRE mogą z powodzeniem rywalizować z analogicznymi konstrukcjami najbardziej rozpoznawalnych światowych marek.
Wysoką konkurencyjność zapewnia im perfekcjonizm wykonania, stosowanie najwyższej jakości materiałów klasy premium, odporność na niszczący wpływ czasu oraz oczywiście nienaganny styl. Od najbardziej przystępnych cenowo modeli, po te zdolne usatysfakcjonować najbardziej wybrednych estetów, mamy do czynienia z produktami, których nie trzeba specjalnie zachwalać ani reklamować. Zazwyczaj robią to ich posiadacze.

Drzwi DRE wewnętrzne

Swoje drzwi wewnętrzne DRE reklamuje hasłem „drzwi dobrych wnętrz”. Nie bez powodu – produkty tej firmy są chętnie wybierane zarówno przez ludzi samodzielnie urządzających własne cztery kąty, co przez profesjonalnych architektów i wnętrzarzy. Zaskakująco szeroki wachlarz styli i kolorów, a także różnorodność wykorzystywanych materiałów sprawiają, że drzwi DRE z powodzeniem wpisują się w praktycznie każdą przestrzeń: od przytulnych mieszkań, przestronnych domów czy ekskluzywnych apartamentów, po obiekty użyteczności publicznej, biurowe, handlowe i edukacyjne.
W ofercie MartDomu znajdziecie modele drzwi wewnętrznych DRE, które doskonale nadadzą się zarówno do minimalistycznego klimatu co-workingowego biura, co do ciepłego wielorodzinnego domu. Znaczącym wyróżnikiem produktów firmy DRE jest ich wysoka trwałość i wytrzymałość na długotrwałe użytkowanie. Tam, gdzie propozycje innych producentów już dawno wypadłyby z zawiasów, uległy porysowaniu czy zniekształceniu pod wpływem tysiąca cykli otwierania i zamykania, drzwi wewnętrzne DRE będą wciąż sprawować swoją funkcję i cieszyć estetycznym wyglądem.

Drzwi DRE zewnętrzne

Oprócz bogatego wyboru drzwi do wnętrz, MartDom oferuje także drzwi zewnętrzne DRE do domów, mieszkań i obiektów handlowo-użytkowych. Drzwi te charakteryzują się doskonałymi parametrami akustycznymi i termoizolacyjnymi, zapewniając komfortowe odgrodzenie wnętrza od wszystkiego, co dzieje się poza nim.
Zewnętrzne drzwi DRE to także gwarancja spokoju i bezpieczeństwa. Pomijając nawet solidność wykonania wspólną wszystkim produktom tej firmy, warto zwrócić uwagę na stosowane w tych konstrukcjach zaawansowane technologicznie rozwiązania antywłamaniowe.
Kompletną i aktualną ofertę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firmy DRE znajdziecie w naszym sklepie internetowym oraz w salonie MartDom na terenie Krakowa.