A0

A0

413.00
A1

A1

413.00
A2

A2

413.00
A3

A3

413.00
A4

A4

413.00
A5

A5

413.00
A6

A6

413.00
A8

A8

413.00
B6

B0

371.00
B7

B1

371.00
B6

B2

371.00
B7

B3

371.00

Drzwi VERTE

Linia drzwi wewnętrznych VERTE to jedne z najlepiej zaprojektowanych i najstaranniej wykonanych elementów wyposażenia domu, jakie kiedykolwiek powstały na polskim rynku stolarskim. Nie bez przyczyny są jedną z najchętniej wybieranych marek przez klientów końcowych i profesjonalistów projektujących wnętrza i budujących domy. Drzwi VERTE odpowiadają na złożone i zmienne zapotrzebowania współczesnego rynku – wzornictwo idzie z duchem czasu, a proces produkcji implementuje najnowsze innowacje techniczne, nie pozostając w tyle za światowymi liderami stolarki budowlanej.

Drzwi wewnętrzne VERTE to jakość i pełna swoboda aranżacji

Jednym z głównych argumentów przemawiających za wybieraniem drzwi z linii VERTE przez rzeszę klientów, oprócz bardzo korzystnego stosunku jakości do proponowanej ceny detalicznej, jest szerokie spektrum oferowanych wzorów, faktur i barw. Poszukujecie drzwi do domu w kolorze jasnej norweskiej sosny, szlachetnego dębu do barokowo urządzonego apartamentu czy może czegoś bardziej industrialnego, co wpisze się w atmosferę przestronnego loftu? W pełni zabudowanych, czy wyposażonych w szklane prześwity? Niezależnie od pomysłu i nawet najbardziej niestandardowej wnętrzarskiej wizji, bogaty asortyment drzwi VERTE dostępny w salonie i sklepie internetowym MartDom pozwoli na uzyskanie spójnego i estetycznego efektu końcowego.

Kolekcje i warianty drzwi wewnętrznych VERTE

Produkty VERTE z kolekcji G charakteryzują się elegancką, minimalistyczną oszczędnością stylu, pozwalającą z łatwością dopasować je do nowoczesnych wnętrz. Kolekcja L łączy klasyczny, szlachetny wygląd wysokogatunkowego drewna z uniwersalnym wzornictwem, wprowadzając ciepło i organiczny klimat w urządzane pomieszczenia. Drzwi z kolekcji N dają z kolei bogate możliwości aranżacji dzięki dekoracji okleinami różnorodnego typu w gamie naturalnych kolorów.
Na życzenie klientów drzwi VERTE mogą zostać wyposażone w srebrne intarsje, uszlachetniające ich wygląd i wpisujące się harmonijnie w nowoczesne i eleganckie wnętrza. Linia VERTE oferuje także drzwi z jednostronną powłoką magnetyczną, przeznaczone specjalnie do pokoi dziecięcych.

Dlaczego drzwi wewnętrzne VERTE mają opinię najlepszych w branży?

VERTE to marka-córka uznanej na rodzimym i międzynarodowym rynku firmy PORTA. Niemal 25 lat doświadczenia w konstruowaniu drzwi wejściowych do domów i mieszkań, a także drzwi wewnętrznych, przesuwnych i technicznych, pozwoliło polskiemu producentowi na stworzenie linii łączącej stabilność konstrukcji ze stylistyczną perfekcją. Pochlebne opinie o drzwiach wewnętrznych VERTE, potwierdzane z roku na rok przez świetne wyniki sprzedażowe, wyrażają zarówno właściciele domów i mieszkań jak i profesjonaliści. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie, by zweryfikować je na własne oczy.