Wyświetlanie 1–12 z 71

A00

A00

113.00
A01

A01

142.00
AS4

AS4

292.00
C00

C00

300.00
C01

C01

300.00
C02

C02

300.00
C03

C03

300.00
F00

F00

321.00
F01

F01

321.00
F02

F02

321.00
F03

F03

321.00

Drzwi POL-SKONE – z dbałością o jakość i środowisko

Przedsiębiorstwo POL-SKONE to krajowy producent wysokiej jakości drzwi i okien, a także ościeżnic, okiennic, listew drzwiowych i przypodłogowych oraz innych elementów z zakresu stolarki budowlanej. W 2016 roku mija 26 lat od założenia firmy, która może poszczycić się trzema zaawansowanymi fabrykami na terenie Polski, blisko tysiącem wykwalifikowanych pracowników i regularnym eksportem swoich produktów do 23 krajów z całego świata.
Jednym z czynników wpływających na międzynarodowy sukces rodzimej marki jest używanie tylko najlepszego gatunkowo drewna z polskich lasów. Okna i drzwi POL-SKONE to dosłownie najwyższa półka pod każdym względem: wykorzystywanych materiałów, jakości i drobiazgowości wykonania, długotrwałej funkcjonalności oraz wzornictwa, podążającego za aktualnymi trendami w architekturze i wnętrzarstwie.

Ekologia to więcej niż chwyt marketingowy

Tym, co dodatkowo wyróżnia POL-SKONE wśród wielu innych producentów akcesoriów budowlanych jest autentyczna i konsekwentna dbałość o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. Firma jako jedna z niewielu w kraju posiada uznawany międzynarodowo certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®), będący świadectwem ekologicznej i przemyślanej gospodarki leśnej. POL-SKONE to także zdobywca prestiżowego tytułu „Zielona Marka”, co wskazuje na bezpieczeństwo, energooszczędność i niskie koszty eksploatacji oferowanych przez nią produktów.
Okna i drzwi POL-SKONE są cenione zarówno przez użytkowników końcowych jak też deweloperów i profesjonalistów z branży budowlanej. Oprócz certyfikatów potwierdzających dbałość o środowisko firma może się pochwalić dwukrotnym zdobyciem godła „Teraz Polska”, certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2015”, złotym medalem MTP 2016 za projekt okien przeciwpożarowych Energy Concept 90 EI30 oraz licznymi laurami i nagrodami regionalnymi w całej Polsce.
MartDom to certyfikowany dystrybutor i instalator drzwi POL-SKONE w Krakowie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego lub naoczne przekonanie się o najwyższej jakości produktów w naszym salonie stacjonarnym.

Drzwi POL-SKONE wewnętrzne

Projektując drzwi wewnętrzne POL-SKONE ma na uwadze nie tylko funkcjonalność, wytrzymałość i zrównoważony rozwój. Zadowolenie z estetycznego wyglądu i szerokich możliwości aranżacji wnętrza to w równym stopniu priorytet dla polskiego przedsiębiorstwa, co innowacyjność technologiczna. Drzwi wewnętrzne oferowane przez POL-SKONE występują w kilku wariantach: pokryte akrylowymi farbami ekologicznymi w szerokiej palecie niemetalicznych barw, laminatami HPL i CPL, drewnopodobnymi okleinami lub fornirem z dodatkową ochroną UV.

Drzwi POL-SKONE zewnętrzne

Wyjściowe i zewnętrzne drzwi POL-SKONE występują w wielu odmianach stylistycznych i funkcjonalnych, nadających się do domowych i profesjonalnych zastosowań. Konstrukcje te zapewniają doskonałe parametry dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe i antywłamaniowe. Drzwi zewnętrzne POL-SKONE produkowane są także w wariantach technicznych, np. na basen i do pracowni RTG.

Drzwi POL-SKONE przesuwne

Chcąc zaoszczędzić jak najwięcej powierzchni użytkowej lub urządzić przestrzeń w nowoczesnym stylu, można zdecydować się na drzwi przesuwne. POL-SKONE oferuje szeroki wybór drzwi do montażu naściennego lub w ścianach murowanych i kartonowo – gipsowych.