Po co stresować się remontem?

Remonty i prace wykończeniowe nie muszą być czasochłonne ani męczące. MartDom powstał po to, by urządzanie lub modernizacja domu, mieszkania czy biura było proste i przyjemne. Firm oferujących materiały z zakresu stolarki budowlanej jest w Małopolsce co nie miara. O sukcesie MarDomu i nieustannym rozwijaniu się firmy decyduje nie tylko nasz bogaty asortyment, ale przede wszystkim styl i jakość naszej pracy.

Polityka firmy

Wychodzimy z założenia, że najwięcej zyskamy na ułatwieniu ludziom życia. W zakresie wyboru produktów wsłuchujemy się w zapotrzebowanie i gust Klientów, by doradzić produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny. Możecie zapomnieć o głowieniu się nad technicznymi szczegółami jak to, czy kupowane drzwi są prawe czy lewe, albo czy zamawiane okno na pewno zmieści się tam, gdzie powinno. Mierzymy, radzimy, upewniamy się na 100%.

W kwestii montażu staramy się działać błyskawicznie i nieinwazyjnie – kładzenie podłogi w domu w stanie surowym to nie to samo, co wymiana okna w mieszkaniu zajmowanym przez całą rodzinę. Dlatego nasi pracownicy to nie tylko doskonali fachowcy, ale także osoby o wysokiej kulturze osobistej i umiejętności dostosowania się do potrzeb Klientów.

Zaufanie i długoterminowe zadowolenie zyskujemy także dzięki 5-letniej gwarancji na wszystkie produkty i kompleksowej obsłudze posprzedażowej. Jeśli z jakiegokolwiek powodu coś się zepsuje, nie spełnia oczekiwań lub wymaga dodatkowych przeróbek – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

MartDom – zmieniamy wyobrażenie o remoncie!