PCV


Okna PCV Kraków

Jesteśmy firmą MartDom działająca na terenie Krakowa oraz innych miast kraju. Swoim klientom oferujemy nie tylko drzwi i panele podłogowe – zajmujemy się również sprzedażą okien PCV i okien energooszczędnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów w swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości profile okienne takie jak m.in. ALUPLAST, BRUGMANN czy PASSIV-LINE. Wizytówką naszej firmy są liczne realizacje wykonane nie tylko w okolicach Krakowa, ale również na terenie innych miast Polski.

Przede wszystkim wysoka jakość

Nasze okna PCV cechuje najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wyróżnia nas szeroki wybór kształtów, kolorów i materiałów, który pozwoli na dopasowanie okien PCV do każdego rodzaju budynku oraz indywidualnych upodobań naszych Klientów. Prezentujemy najróżniejsze rozwiązania i modele okien PCV, które od lat cieszą się zaufaniem i popularnością na całym świecie.

ENERGOOSZCZĘDNE OKNA

Oprócz okien PCV posiadamy także energooszczędne okna wykonane w oparciu o innowacyjne technologie. Wyprodukowane są z najwyższej klasy materiałów gwarantujących szczelność, łatwość konserwacji i niezwykle długą żywotność. Nasze okna energooszczędne wyróżniają się nie tylko nowoczesną konstrukcją ale też profesjonalnymi atrybutami użytkowymi. Specjalne parametry izolacyjne i akustyczne, pozwalają znacząco ograniczyć straty ciepła oraz ochronić się przed hałasem z zewnątrz. Doskonale sprawdzą się zarówno w domach energooszczędnych jak i pasywnych. Parametry izolacyjne i akustyczne

NAJTAŃSZE OKNA W KRAKOWIE!

Lata doświadczenia, profesjonalnej obsługi i fachowej wiedzy zaowocowało szeroką ofertą produktową okien PCV oraz okien energooszczędnych. Dzięki niej, z dumą jesteśmy w stanie zapewnić Państwu atrakcyjne cenowo okna w Krakowie wysokiej jakości.

Ponadto gwarantujemy bezpłatny pomiar okien w Twoim domu i dokonanie wyceny nowych. Dokonując zakupów w sklepie MartDom nie musisz się również martwić o demontaż starych okien. Zajmiemy się nimi a także osadzeniem i opiankowaniem Twoich nowych okien.

OKNA PCV – CENNIK

Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 660 905 085 lub pisząc wiadomość na adres biuro@martdom.pl w celu umówienia wizyty bądź zdobycia większej ilości informacji. Proponowane przez nas rozwiązania to jednocześnie trwałość i elegancja, funkcjonalność i estetyczne wykonanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą okien i drzwi pcv oraz z cennikiem!