Porta

Porta

Balance – A.0

Sale!
Cena:

559,00 zł

Balance – A.1

Sale!
Cena:

559,00 zł

Balance – A.2

Sale!
Cena:

559,00 zł

Balance – B.0

Sale!
Cena:

559,00 zł

Balance – B.1

Sale!
Cena:

559,00 zł

Balance – C.0

Sale!
Cena:

599,00 zł

Balance – C.1

Sale!
Cena:

599,00 zł

Balance – C.2

Sale!
Cena:

599,00 zł

Balance – C.3

Sale!
Cena:

599,00 zł

Balance – C.4

Sale!
Cena:

599,00 zł

Balance – C.5

Sale!
Cena:

599,00 zł

Classic – 1.1

Sale!
Cena:

739,00 zł


Drzwi PORTA Kraków

Porta jest jednym z największych producentów drzwi na terenie Polski, funkcjonującym na rynku od 1992 roku. Drzwi Porta to nie tylko wysokiej klasy design, mogący śmiało rywalizować zarówno z krajowymi producentami, jak i zagranicznymi markami, ale również konkurencyjna cena. Ponad 20 lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości proponowanych przez producenta rozwiązań.

Porta to świat nowoczesnych i stylowych drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Produkcja drzwi Porta odbywa się pod okiem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, obsługującej innowacyjny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, wyposażony w wysokiej jakości specjalistyczne urządzenia.

Porta drzwi – nasza oferta

W naszej aktualnej ofercie drzwi Porta znajdą Państwo szeroki wybór produktów o różnorodnych parametrach użytkowych. W asortymencie MartDom znajdą Państwo m.in. drzwi wewnątrzlokalowe fornirowane i okleinowe, drzwi wejściowe oraz techniczne, przeciwpożarowe i akustyczne. Nasza wyjątkowo bogata oferta drzwi Porta zawiera zestaw różnorodnych wzorów, modeli i kolorów, gwarantując różne warianty, nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale również funkcjonalności i ceny. Jesteśmy przekonani, że zarówno entuzjasta klasyki, jak i zwolennik nowoczesnych rozwiązań, znajdzie w naszej ofercie model odpowiadający jego gustom.

Drzwi antywłamaniowe Porta

Ci z Państwa, którzy oczekują najwyższego stopnia zabezpieczenia znajdą je w ofercie drzwi antywłamaniowych Porta. Drzwi antywłamaniowe proponowane przez naszą firmę nie tylko posiadają dodatkowe zabezpieczenia, ale wyróżniają się również solidnym wykonaniem i wytrzymałą konstrukcją. Niezawodność i skuteczność drzwi antywłamaniowych Porta jest doceniana od wielu lat na Polskim rynku.

Drzwi Porta w Krakowie

Drzwi Porta w Krakowie znajdziecie Państwo w salonie Martdom. Oferujemy Państwu również możliwość zamówienia wybranego produktu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie z łatwością znajdą Państwo produkt odpowiadający indywidualnym potrzebom. Drzwi Porta stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla lokali prywatnych (mieszkań, domów jedno- lub wielorodzinnych), jak i użytkowych – hoteli, biurowców, uczelni czy szpitali.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Porta!