Drzwi PORTA

Gdybyśmy mieli wskazać niekwestionowanego lidera wśród krajowych producentów stolarki budowlanej, pierwszym wyborem byłaby firma PORTA. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oferowane przez polską markę z blisko 25-letnim doświadczeniem to bez wątpienia technologicznie i estetycznie najwyższa półka. Liczby mówią same za siebie: 5 nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych fabryk na terenie Polski, zatrudniających 1600 specjalistów i projektantów, dostarczających ponad 20 tyś. najwyższych jakościowo drzwi miesięcznie klientom indywidualnym, instytucjonalnym i profesjonalistom z sektora budowlanego. Drzwi PORTA mogą poszczycić się licznymi wyróżnieniami i laurami potwierdzającymi wysoki poziom ich wykonania, np. otrzymywanym przez szereg lat odznaczeniem Budowlana Marka Roku oraz Konsumencki Lider Jakości.

PORTA – najlepsze drzwi w Krakowie

Na sukces drzwi PORTA składa się wiele czynników: zaawansowany park maszynowy wyposażony w nowoczesną technologię z Niemiec i Włoch, najwyższej próby drewno pochodzące od dostawców legitymizujących się certyfikatem Forest Stewardship Council, a także stałe poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w designie i funkcjonalności. Przedsiębiorstwo PORTA nie zadowala się jedynie kopiowaniem aktualnych trendów w światowym wzornictwie – corocznie organizuje konkurs Porta BY ME, otwierający przed młodymi polskimi designerami szansę na zabłyśnięcie oryginalnymi pomysłami.
Konsekwentne realizowanie tej polityki przez niemal ćwierć wieku istnienia firmy owocuje bazą prawie 10 tyś. modeli drzwi znajdujących zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach, restauracjach, uczelniach, szpitalach, halach sportowych oraz innych obiektach handlowych i użyteczności publicznej. Przy oferowanej jakości i trwałości drzwi PORTA mają ceny pozwalające na konkurowanie z tańszymi produktami z kraju i zagranicy, dając także niezrównane możliwości personalizacji wymiarowej i stylistycznej. MartDom to autoryzowany dystrybutor i specjalistyczna usługa instalacji drzwi PORTA w Krakowie i okolicach.

Drzwi PORTA wewnętrzne

PORTA oferuje drzwi wewnętrzne w wielu wariantach wykończenia: fornirowane, pokryte przyjaznymi dla środowiska farbami, okleinami naturalnymi i syntetycznymi, z różnymi opcjami przeszkleń i w palecie atrakcyjnych kolorów. Drzwi wewnętrzne PORTA występują także w wersji łamanej i suwanej. Zróżnicowanie stylistyczne kolekcji pozwoli bez trudu znaleźć model pasujący do wnętrza urządzonego klasycznie lub awangardowo, a duża rozpiętość cen zadowoli klientów z każdego segmentu rynku.

Drzwi PORTA zewnętrzne i techniczne oraz akcesoria

Drzwi wejściowe i antywłamaniowe PORTA to gwarancja wieloletniej trwałości i bezpieczeństwa dla właścicieli domów i mieszkań. Podobnie jak modele przeznaczone do wnętrz, drzwi zewnętrzne PORTA występują w gamie wzorów i barw, pozwalając na swobodną aranżację. W bogatym asortymencie polskiego przedsiębiorstwa znajdują się również drzwi techniczne, np. przeciwpożarowe i akustyczne a także ościeżnice, naświetla i inne akcesoria budowlane.
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych PORTA w sklepie online MartDomu oraz w naszym salonie firmowym w Krakowie.